Koltuk Döşeme

 Kategori: Koltuk Döşeme

Koltuk üretim sektörüne cverilen bir diğer isimdir koltuk döşeme, sıralı işleme göre koltuk takımları imalatı yapılmaktadır, ahşap kullanılarak hazırlanan iskelet kısmı, zımba tabancası yadımı ile lastik, sünger, ve kumaşın kaplanması işlemi sonucu koltuk halini almaktadır, bu işlemin adına (koltuk döşeme) denmektedir. Türkiye içinde binlerce koltuk döşeme firması bulunmaktadır, burada üretilen koltuk, sandalye gibi ürünler perakende mağazalarda satışa sunulmakta veya ev müşterisine direkt olarak satılmaktadır.

Koltuk İskeleti Nasıl Yapılır

Koltuk İskeleti

İsteğe uygun döşeme yapan koltuk firmaları tasarımda değişiklik yapma kabiliyetleri sayesinde istediğiniz modelde koltuğu kolayca imal etmektedirler, üretim aşmasında size her türlü kolaylığı ve bilgilendirmeyi yapan döşeme firması yetkilileri, uzun ömürlü ve konforlu koltuğu size sunmak için azami gayret göstermektedirler.

Koltuk Kumaşları Modoko

Koltuk Kumaşları

Siz ihtiyacınızı belirtip gerisini koltuk döşeme ustasına bırakmanız ve üretim aşamalarında görsel ve teknik detaylar hakkında kısa bilgilendirme isteğinde bulunabilirsiniz, bir çok döşeme firması artık internet sitesi sayesinde dijital ortamda anlık olarak görsel ve bilgi paylaşımı yapmaktadır.

Benzer Yazılar

Yorum Yazın

İletişim

Sorunuzu gönderin hemen cevaplayalım.

Aranacak kelime